SPFIE Board

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

President

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

Vice-President

Abilio de Jesus  ajesus@fe.up.pt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

Secretary

Manuel Fonte  manuelfonte@enautica.pt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

President

Pedro Moreira

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

Vice- President

Luís Reis luis.g.reis@tecnico.ulisboa.pt

Luís Borrego   borrego@isec.pt 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

Secretary

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

Treasurer

Paulo Reis   preis@ubi.pt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

Vogais

José Domingos   jose.domingos@dem.uc.pt

Martins Ferreira   martins.ferreira@dem.uc.pt

Nuno Dourado   nunodourado@dem.uminho.pt

Paulo Tavares   ptavares@inegi.up.pt

Ricardo Claudio   ricardo.claudio@estsetubal.ips.pt

Rui Martins    rfspm@fct.unl.pt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

Conselho Fiscal

President

José Correia   jacorreia@inegi.up.pt

Vice-President

Secretary

Fernando Antunes uc5161@dem.uc.pt